Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meble spod Chełma trafiają do Sheratona, Hiltona i Mariotta

Utworzony przez borys, 14 kwietnia 2015 r. o 13:17 Powrót do artykułu
Sheraton, Hilton, Mariot ... i pracownicy, którzy zarabiają najniższą krajową pracując po 10 godzin. Dlaczegoby o tym nie napisać Panie Barczynski?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sheraton, Hilton, Mariot ... i pracownicy, którzy zarabiają najniższą krajową pracując po 10 godzin. Dlaczegoby o tym nie napisać Panie Barczynski?    
Lepsza najniższa krajowa niż bezrobocie, malkontencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś zadabiał 4000 to tez byś lizał prezesowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do swojego niedużego hotelu przy zamawianiu wyposażenia korzystałem ze strony  http://www.zwiadowca.pl/. Można tu otrzymać oferty od najlepszych producentów, wystarczy tylko zamieścić swoje zapytanie. Ja w ciągu dwóch dni miałem już wybrane pełne wyposażenie - niesamowita oszczędność czasu! Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój znajomy prowadzi hotel na terenie dolnego Śląska i od kilku lat zamawia meble od firmy leander. posiadają bardzo duży wybór materiałów i przede wszystkim działają jako producenci mebli hotelowych, więc ich wszystkie produkty są najwyższej jakości. ponadto umożliwiają również produkowanie mebli na zamówienie oraz projektowanie i aranżację wnętrz hoteli lub pokoi. zachęcam do zapoznania się z ich realizacjami na stronie: ***leander.pl/pl/nasze-realizacje.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atorytet sie odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...